aa

Zaregistrujte se ihned

Pokud jste se rozhodli čerpat podnikatelský úvěr u naší společnosti, je třeba se zaregistrovat na našich stránkách www.rychlapujcka24.cz. Registrace je opravdu jednoduchá a nezabere Vám více, než pár minut času. Do připraveného formuláře vyplníte pečlivě Vaše osobní údaje, které jsou nezbytné pro poskytnutí podnikatelského úvěru. Je třeba, abyste veškeré údaje zadávali do formuláře co nejpřesněji, používejte tedy diakritiku a formulář si před potvrzením raději zkontrolujte.

Po úspěšné registraci a potvrzení Vaší smlouvy o úvěru Vám zašleme přihlašovací údaje do Vaší zákaznické sekce na našich stránkách. Zde najdete přehled o všech čerpaných úvěrech, splátkách, možnost prodloužení stávajícího úvěru a další informace, jak lépe využít služeb poskytovaných naší společností.

Pokud dojde ke změně některých údajů, je možné je opravit ve Vašem zákaznickém profilu na našich stránkách. Pokud dojde ke změně údajů, které Vám systém nedovolí upravit, je třeba kontaktovat naše operátory, kteří Vám poradí, jak v takové situaci postupovat.
1
ONLINE ŽÁDOST
2
SCHVÁLENÍ
Vyplňte pole v prvním kroku
3
PENÍZE IHNED
Vyplňte pole v prvním kroku
Půjčka pro OSVČ
ve třech krocích.
Pujčím si
Poprvé můžete zažádat o půjčku 7000 Kc
Vrátím během
Cena půjčky 250.00
Vrátit do 20.12.2013
Půjčka 1500
1750.00
Prodloužení
termínu
na 10 dní - 150.00
na 20 dni - 300.00
na 30 dni - 500.00
aaa

Překvapila mě snadná registrace na stránkách a rychlost, s jakou sem měla peníze k dispozici. Potřebovala jsem nutně zaplatit fakturu za opravu tiskárny a Rychlapujcka24.cz byla opravdu super řešení. Díky.

Martina, Teplice, freelancer
bbb

Jsem obchodní zástupce na volné noze. K podnikání dnes jsou třeba i peníze, které zrovna nemáte. Budou to už tři roky, co jsem si zažádal o mojí první online podnikatelskou půjčku. Na Rychlapujcka24.cz nedám dopustit.

Václav, Č. Budějovice, obchodní zástupce
ccc

Když živnostníka volá klient, že mu doma teče voda, nemůžete se vymlouvat, že nemáte peníze na zaplacení materiálu na opravu. Nenadálé situace vyžadují rychlé řešení. Proto jsem klientem Rychlapujcka24.cz. Často mám peníze na účtu dříve, než paninka položí telefon

Jirka, Brno, instalatér

Kontakty:

tel: 222 764 745
fax: 222 760 369
info@rychlapujcka24.cz

Pracovní doba:

Po - Pá: 8.00 - 17.00,
Sobota a Neděle - ZAVŘENO

Žádosti o půjčku podané mimo pracovní dobu budou zpracovány přednostně následující pracovní den.

Rychlá online platba ( úhrada úvěru, prodloužení úvěru, registrační poplatek )
Pomoc