aa

Žádosti o půjčku pro Vaše podnikání

Pro získání úvěru na Vaše podnikání od naší společnosti je třeba vyplnit žádost. Žádosti se podávají pouze online na stránkách naší společnosti www.rychlapujcka24.cz.

Pokud o podnikatelský úvěr žádá nezaregistrovaný klient, bude ihned po zvolení výše úvěru a doby trvání přesměrován na registraci. Po dokončení registrace je žádost o půjčku automaticky aktivní.

Pokud jste naším registrovaným klientem, můžete si kdykoliv ve své zákaznické sekci zažádat o nový podnikatelský úvěr. Žádost je velmi jednoduchá. Prostřednictvím posuvných ukazatelů si zvolíte výši žádané částky a dobu trvání Vašeho úvěru. V případě, že disponujete slevovým kuponem, je v žádosti textové pole, do kterého je třeba slevový kupon vložit. Ihned při žádosti uvidíte, kdy a kolik budete muset vrátit včetně ceny za poskytnutí úvěru. V případě, že jste náš věrný klient a máte tedy nárok na nějakou věrnostní slevu, popřípadě jste vložili platný slevový kupon, uvidíte ihned výši slevy a můžete zvážit, zda půjčka je pro Vás opravdu výhodná.

Po odeslání žádosti o úvěr, je tato posuzována našimi operátory. Pokud je vše v pořádku, budete mít peníze na účtu během několika minut – záleží to na rychlosti převodu peněz mezi bankami. V opačném případě Vás naši operátoři budou kontaktovat a řešit s Vámi případné problémy. Je tedy nutné, abyste v momentu žádosti o úvěr měli ve Vaší zákaznické sekci uvedeny aktuální kontaktní údaje. Pokud Vás nemůžeme kontaktovat, nemůžeme Vám ani půjčit peníze.

1
ONLINE ŽÁDOST
2
SCHVÁLENÍ
Vyplňte pole v prvním kroku
3
PENÍZE IHNED
Vyplňte pole v prvním kroku
Půjčka pro OSVČ
ve třech krocích.
Pujčím si
Poprvé můžete zažádat o půjčku 7000 Kc
Vrátím během
Cena půjčky 250.00
Vrátit do 20.12.2013
Půjčka 1500
1750.00
Prodloužení
termínu
na 10 dní - 150.00
na 20 dni - 300.00
na 30 dni - 500.00
aaa

Překvapila mě snadná registrace na stránkách a rychlost, s jakou sem měla peníze k dispozici. Potřebovala jsem nutně zaplatit fakturu za opravu tiskárny a Rychlapujcka24.cz byla opravdu super řešení. Díky.

Martina, Teplice, freelancer
bbb

Jsem obchodní zástupce na volné noze. K podnikání dnes jsou třeba i peníze, které zrovna nemáte. Budou to už tři roky, co jsem si zažádal o mojí první online podnikatelskou půjčku. Na Rychlapujcka24.cz nedám dopustit.

Václav, Č. Budějovice, obchodní zástupce
ccc

Když živnostníka volá klient, že mu doma teče voda, nemůžete se vymlouvat, že nemáte peníze na zaplacení materiálu na opravu. Nenadálé situace vyžadují rychlé řešení. Proto jsem klientem Rychlapujcka24.cz. Často mám peníze na účtu dříve, než paninka položí telefon

Jirka, Brno, instalatér

Kontakty:

tel: 222 764 745
fax: 222 760 369
info@rychlapujcka24.cz

Pracovní doba:

Po - Pá: 8.00 - 17.00,
Sobota a Neděle - ZAVŘENO

Žádosti o půjčku podané mimo pracovní dobu budou zpracovány přednostně následující pracovní den.

Rychlá online platba ( úhrada úvěru, prodloužení úvěru, registrační poplatek )
Pomoc