aa

Rychlé peníze

Rychlé peníze jsou snad snem každého z nás a platí to i pro podnikatele, možná ještě více. Pokud jste klientem naší společnosti Rychlapujcka24.cz, můžete si tento sen splnit. Stačí se jednoduše zaregistrovat na našich stránkách www.rychlapujcka24.cz, vyplnit online žádost o úvěr a vše ostatní nechte již na nás.


Pokud žádáte o Váš první podnikatelský úvěr, připravte se na to, že proces schvalování může trvat déle, řádově i několik hodin. Záleží to také na Vás. Naši operátoři Vás budou telefonicky kontaktovat ihned po přijetí žádosti o úvěr. Budou s Vámi prověřovat Vaši platební schopnost. Záleží tedy i na Vás, jak rychlý proces schvalování bude. Čím dříve dodáte požadované dokumenty, tím rychleji budete mít peníze na Vašem účtu..


Pokud jste již registrovaným klientem naší společnosti a v minulosti jste úvěr již čerpali, je situace zcela jiná. Schvalovací proces se zkrátí většinou na několik minut a Vy tedy opravdu obdržíte „rychlé peníze“. Pamatujte na to, že čím častěji u naší společnosti čerpáte úvěr, tím více důvěry k Vám můžeme mít a tím rychleji Vám můžeme poskytnout peníze. Nehledě na skutečnost, že naši věrní klienti své „rychlé peníze“ získají ještě výhodněji. Máme propracovaný systém klientských výhod, který umožňuje slevy na čerpání či prodlužování úvěrů. Stát se tedy naším klientem a často využívat našich služeb se opravdu vyplatí.

1
ONLINE ŽÁDOST
2
SCHVÁLENÍ
Vyplňte pole v prvním kroku
3
PENÍZE IHNED
Vyplňte pole v prvním kroku
Půjčka pro OSVČ
ve třech krocích.
Pujčím si
Poprvé můžete zažádat o půjčku 7000 Kc
Vrátím během
Cena půjčky 250.00
Vrátit do 20.12.2013
Půjčka 1500
1750.00
Prodloužení
termínu
na 10 dní - 150.00
na 20 dni - 300.00
na 30 dni - 500.00
aaa

Překvapila mě snadná registrace na stránkách a rychlost, s jakou sem měla peníze k dispozici. Potřebovala jsem nutně zaplatit fakturu za opravu tiskárny a Rychlapujcka24.cz byla opravdu super řešení. Díky.

Martina, Teplice, freelancer
bbb

Jsem obchodní zástupce na volné noze. K podnikání dnes jsou třeba i peníze, které zrovna nemáte. Budou to už tři roky, co jsem si zažádal o mojí první online podnikatelskou půjčku. Na Rychlapujcka24.cz nedám dopustit.

Václav, Č. Budějovice, obchodní zástupce
ccc

Když živnostníka volá klient, že mu doma teče voda, nemůžete se vymlouvat, že nemáte peníze na zaplacení materiálu na opravu. Nenadálé situace vyžadují rychlé řešení. Proto jsem klientem Rychlapujcka24.cz. Často mám peníze na účtu dříve, než paninka položí telefon

Jirka, Brno, instalatér

Kontakty:

tel: 222 764 745
fax: 222 760 369
info@rychlapujcka24.cz

Pracovní doba:

Po - Pá: 8.00 - 17.00,
Sobota a Neděle - ZAVŘENO

Žádosti o půjčku podané mimo pracovní dobu budou zpracovány přednostně následující pracovní den.

Rychlá online platba ( úhrada úvěru, prodloužení úvěru, registrační poplatek )
Pomoc