aa

Získat podnikatelský úvěr od naší společnosti je opravdu velmi jednoduché. Postačí Vám k tomu několik minut času, přístup k internetu, mobilní telefon a vlastní účet vedený u kterékoliv banky v České republice.

Nejdůležitějším krokem k získání podnikatelského úvěru, je registrace na našich webových stránkách. Tu je třeba provést pouze před první žádostí o úvěr. Po úspěšné registraci se stanete naším klientem a při následunících žádostech o úvěr od Vás již nebudeme nic požadovat.

Veškeré informace ohledně registrace, ohledně žádosti o úvěr, ohledně dokumentů potřebných k získání úvěru, můžete najít na našich stránkách. Pokud Vám bude něco nejasné, případně budete mít jakýkoliv problém, neváhejte kontaktovat naše zkušené operátory. Rádi Vám zodpoví jakýkoliv dotaz, případně Vám pomohou opravdu "krok za krokem".

1
ONLINE ŽÁDOST
2
SCHVÁLENÍ
Vyplňte pole v prvním kroku
3
PENÍZE IHNED
Vyplňte pole v prvním kroku
Půjčka pro OSVČ
ve třech krocích.
Pujčím si
Poprvé můžete zažádat o půjčku 7000 Kc
Vrátím během
Cena půjčky 250.00
Vrátit do 20.12.2013
Půjčka 1500
1750.00
Prodloužení
termínu
na 10 dní - 150.00
na 20 dni - 300.00
na 30 dni - 500.00
aaa

Překvapila mě snadná registrace na stránkách a rychlost, s jakou sem měla peníze k dispozici. Potřebovala jsem nutně zaplatit fakturu za opravu tiskárny a Rychlapujcka24.cz byla opravdu super řešení. Díky.

Martina, Teplice, freelancer
bbb

Jsem obchodní zástupce na volné noze. K podnikání dnes jsou třeba i peníze, které zrovna nemáte. Budou to už tři roky, co jsem si zažádal o mojí první online podnikatelskou půjčku. Na Rychlapujcka24.cz nedám dopustit.

Václav, Č. Budějovice, obchodní zástupce
ccc

Když živnostníka volá klient, že mu doma teče voda, nemůžete se vymlouvat, že nemáte peníze na zaplacení materiálu na opravu. Nenadálé situace vyžadují rychlé řešení. Proto jsem klientem Rychlapujcka24.cz. Často mám peníze na účtu dříve, než paninka položí telefon

Jirka, Brno, instalatér

Kontakty:

tel: 222 764 745
fax: 222 760 369
info@rychlapujcka24.cz

Pracovní doba:

Po - Pá: 8.00 - 17.00,
Sobota a Neděle - ZAVŘENO

Žádosti o půjčku podané mimo pracovní dobu budou zpracovány přednostně následující pracovní den.

Rychlá online platba ( úhrada úvěru, prodloužení úvěru, registrační poplatek )
Pomoc