aa

Disponujte penězi

Pokud jste se při Vašich podnikatelských aktivitách ocitli v nenadálé situaci, která vyžaduje okamžité řešení za použití menší finanční hotovosti, kterou momentálně nedisponujete, je pro Vás vhodným řešením podnikatelský úvěr od naší společnosti.


Je třeba si však uvědomit, že poskytnuté finanční prostředky bude třeba vrátit. Z tohoto důvodu není čerpání podnikatelského úvěru vhodné pro řešení dlouhodobě nepříznivé finanční situace, která může být čerpáním úvěru naopak zhoršena. Úplně nejhorším řešením je pokrývání jednoho úvěru prostřednictvím úvěru u jiné společnosti. Takové jednání vede do dluhové spirály, ze které je jen velmi obtížné se dostat.


Čerpání nebankovního podnikatelského úvěru je naopak vhodné pro pokrytí náhlých finančních potřeb spojených s podnikatelskou činností, za předpokladu, finanční prostředky poslouží k rozvoji podnikatelské aktivity a neohrozí finanční stabilitu žadatele. V takovém případě může disponovat zapůjčenými penězi prakticky ihned.

1
ONLINE ŽÁDOST
2
SCHVÁLENÍ
Vyplňte pole v prvním kroku
3
PENÍZE IHNED
Vyplňte pole v prvním kroku
Půjčka pro OSVČ
ve třech krocích.
Pujčím si
Poprvé můžete zažádat o půjčku 7000 Kc
Vrátím během
Cena půjčky 250.00
Vrátit do 20.12.2013
Půjčka 1500
1750.00
Prodloužení
termínu
na 10 dní - 150.00
na 20 dni - 300.00
na 30 dni - 500.00
aaa

Překvapila mě snadná registrace na stránkách a rychlost, s jakou sem měla peníze k dispozici. Potřebovala jsem nutně zaplatit fakturu za opravu tiskárny a Rychlapujcka24.cz byla opravdu super řešení. Díky.

Martina, Teplice, freelancer
bbb

Jsem obchodní zástupce na volné noze. K podnikání dnes jsou třeba i peníze, které zrovna nemáte. Budou to už tři roky, co jsem si zažádal o mojí první online podnikatelskou půjčku. Na Rychlapujcka24.cz nedám dopustit.

Václav, Č. Budějovice, obchodní zástupce
ccc

Když živnostníka volá klient, že mu doma teče voda, nemůžete se vymlouvat, že nemáte peníze na zaplacení materiálu na opravu. Nenadálé situace vyžadují rychlé řešení. Proto jsem klientem Rychlapujcka24.cz. Často mám peníze na účtu dříve, než paninka položí telefon

Jirka, Brno, instalatér

Kontakty:

tel: 222 764 745
fax: 222 760 369
info@rychlapujcka24.cz

Pracovní doba:

Po - Pá: 8.00 - 17.00,
Sobota a Neděle - ZAVŘENO

Žádosti o půjčku podané mimo pracovní dobu budou zpracovány přednostně následující pracovní den.

Rychlá online platba ( úhrada úvěru, prodloužení úvěru, registrační poplatek )
Pomoc